All gifts
-
A healthy meal and a place to play
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
-
A safe delivery
- Regular price
- $150
- Regular price
-
- Sale price
- $150
- Unit price
- per
- Regular price
- $150
- Regular price
-
- Sale price
- $150
- Unit price
- per
-
A safe place to stay
- Regular price
- $50
- Regular price
-
- Sale price
- $50
- Unit price
- per
- Regular price
- $50
- Regular price
-
- Sale price
- $50
- Unit price
- per
-
Buy a Bike - Give a Kid a Ride to School
- Regular price
- From $1
- Regular price
-
- Sale price
- From $1
- Unit price
- per
- Regular price
- $1
- Regular price
-
- Sale price
- $1
- Unit price
- per
-
Buy Fruit Tree Seeds
- Regular price
- From $0
- Regular price
-
- Sale price
- From $0
- Unit price
- per
- Regular price
- $0
- Regular price
-
- Sale price
- $0
- Unit price
- per
-
Clean water
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
-
Education Bundle
- Regular price
- $465
- Regular price
-
- Sale price
- $465
- Unit price
- per
- Regular price
- $465
- Regular price
-
- Sale price
- $465
- Unit price
- per
-
Empower a Family to Feed Themselves
- Regular price
- $600
- Regular price
-
- Sale price
- $600
- Unit price
- per
- Regular price
- $600
- Regular price
-
- Sale price
- $600
- Unit price
- per
-
Empower a Woman with Sewing Training
- Regular price
- $215
- Regular price
-
- Sale price
- $215
- Unit price
- per
- Regular price
- $215
- Regular price
-
- Sale price
- $215
- Unit price
- per
-
Equip a Community Health Station
- Regular price
- $150
- Regular price
-
- Sale price
- $150
- Unit price
- per
- Regular price
- $150
- Regular price
-
- Sale price
- $150
- Unit price
- per
-
Feed a family
- Regular price
- $250
- Regular price
-
- Sale price
- $250
- Unit price
- per
- Regular price
- $250
- Regular price
-
- Sale price
- $250
- Unit price
- per
-
Feed Young Mums and Their Newborns
- Regular price
- $2,500
- Regular price
-
- Sale price
- $2,500
- Unit price
- per
- Regular price
- $2,500
- Regular price
-
- Sale price
- $2,500
- Unit price
- per
-
Food Crisis Relief Pack
- Regular price
- $120
- Regular price
-
- Sale price
- $120
- Unit price
- per
- Regular price
- $120
- Regular price
-
- Sale price
- $120
- Unit price
- per
-
Fruit tree seeds
- Regular price
- $20
- Regular price
-
- Sale price
- $20
- Unit price
- per
- Regular price
- $20
- Regular price
-
- Sale price
- $20
- Unit price
- per
-
Give a Child a Healthy Meal and a Place to Play
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
-
Give a Family Clean Water
- Regular price
- $150
- Regular price
-
- Sale price
- $150
- Unit price
- per
- Regular price
- $150
- Regular price
-
- Sale price
- $150
- Unit price
- per
-
Give the gift of hearing
- Regular price
- $40
- Regular price
-
- Sale price
- $40
- Unit price
- per
- Regular price
- $40
- Regular price
-
- Sale price
- $40
- Unit price
- per
-
Give the Gift of Hearing
- Regular price
- $50
- Regular price
-
- Sale price
- $50
- Unit price
- per
- Regular price
- $50
- Regular price
-
- Sale price
- $50
- Unit price
- per
-
Global impact gift bundle
- Regular price
- $580
- Regular price
-
- Sale price
- $580
- Unit price
- per
- Regular price
- $580
- Regular price
-
- Sale price
- $580
- Unit price
- per
-
Gospel Bundle
- Regular price
- $350
- Regular price
-
- Sale price
- $350
- Unit price
- per
- Regular price
- $350
- Regular price
-
- Sale price
- $350
- Unit price
- per
-
Health Bundle
- Regular price
- $625
- Regular price
-
- Sale price
- $625
- Unit price
- per
- Regular price
- $625
- Regular price
-
- Sale price
- $625
- Unit price
- per
-
Help Launch a New Project
- Regular price
- $10,000
- Regular price
-
- Sale price
- $10,000
- Unit price
- per
- Regular price
- $10,000
- Regular price
-
- Sale price
- $10,000
- Unit price
- per
-
Hunger relief pack
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
-
Medical Supplies
- Regular price
- $500
- Regular price
-
- Sale price
- $500
- Unit price
- per
- Regular price
- $500
- Regular price
-
- Sale price
- $500
- Unit price
- per
-
Pay a medical bill
- Regular price
- $60
- Regular price
-
- Sale price
- $60
- Unit price
- per
- Regular price
- $60
- Regular price
-
- Sale price
- $60
- Unit price
- per
-
Pay a Medical Bill
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
- Regular price
- $100
- Regular price
-
- Sale price
- $100
- Unit price
- per
-
Pay a Teacher's Salary
- Regular price
- $2,200
- Regular price
-
- Sale price
- $2,200
- Unit price
- per
- Regular price
- $2,200
- Regular price
-
- Sale price
- $2,200
- Unit price
- per
-
Plant a Church
- Regular price
- From $500
- Regular price
-
- Sale price
- From $500
- Unit price
- per
- Regular price
- $900
- Regular price
-
- Sale price
- $900
- Unit price
- per
-
Provide a Safe Delivery
- Regular price
- $200
- Regular price
-
- Sale price
- $200
- Unit price
- per
- Regular price
- $200
- Regular price
-
- Sale price
- $200
- Unit price
- per
-
Provide School Supplies for a Child
- Regular price
- From $0
- Regular price
-
- Sale price
- From $0
- Unit price
- per
- Regular price
- $0
- Regular price
-
- Sale price
- $0
- Unit price
- per
-
Provide Sunday School Materials
- Regular price
- $125
- Regular price
-
- Sale price
- $125
- Unit price
- per
- Regular price
- $125
- Regular price
-
- Sale price
- $125
- Unit price
- per
-
School supplies
- Regular price
- $25
- Regular price
-
- Sale price
- $25
- Unit price
- per
- Regular price
- $25
- Regular price
-
- Sale price
- $25
- Unit price
- per
-
Sewing training
- Regular price
- $60
- Regular price
-
- Sale price
- $60
- Unit price
- per
- Regular price
- $60
- Regular price
-
- Sale price
- $60
- Unit price
- per
-
Share the Gospel
- Regular price
- $50
- Regular price
-
- Sale price
- $50
- Unit price
- per
- Regular price
- $50
- Regular price
-
- Sale price
- $50
- Unit price
- per
-
Sign language Bible translator*
- Regular price
- $45
- Regular price
-
- Sale price
- $45
- Unit price
- per
- Regular price
- $45
- Regular price
-
- Sale price
- $45
- Unit price
- per
-
Sign language training
- Regular price
- $125
- Regular price
-
- Sale price
- $125
- Unit price
- per
- Regular price
- $125
- Regular price
-
- Sale price
- $125
- Unit price
- per